GRM188R72A682KA01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM188R72A682KA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM188R72A682KA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 6800PF 100V X7R 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM188R72A682KA01D
Številka dela GRM188R72A682KA01D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 6800pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 490-13366-2
GRM188R72A682KA01D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Številka izdelka proizvajalca GRM188R72A682KA01D
Vodilni stil 0.035" (0.90mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 0603