GRM2165C1H180FZ01J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2165C1H180FZ01J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM2165C1H180FZ01J
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: GRM2165C1H180FZ01J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM2165C1H180FZ01J
Številka dela GRM2165C1H180FZ01J Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4804 pcs Podatkovni list GRM2165C1H180FZ01J.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 18pF Aplikacije General Purpose