GRM216R71E182KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM216R71E182KA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM216R71E182KA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 1800PF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.GRM216R71E182KA01D.pdf2.GRM216R71E182KA01D.pdf3.GRM216R71E182KA01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM216R71E182KA01D
Številka dela GRM216R71E182KA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 1800PF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 490-11557-2
GRM216R71E182KA01D-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1800pF