GRM216R71E561KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM216R71E561KA01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM216R71E561KA01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 560PF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.GRM216R71E561KA01D.pdf2.GRM216R71E561KA01D.pdf3.GRM216R71E561KA01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM216R71E561KA01D
Številka dela GRM216R71E561KA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 560PF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 560pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose