GRM2196P2A7R6DZ01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2196P2A7R6DZ01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM2196P2A7R6DZ01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 7.6PF 100V P2H 0805
Podatkovni listi: GRM2196P2A7R6DZ01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM2196P2A7R6DZ01D
Številka dela GRM2196P2A7R6DZ01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 7.6PF 100V P2H 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5053 pcs Podatkovni list GRM2196P2A7R6DZ01D.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient P2H
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 7.6pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor P2H 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 7.6pF Aplikacije General Purpose