GRM2196S2A8R2DD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2196S2A8R2DD01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM2196S2A8R2DD01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 100V S2H 0805
Podatkovni listi: GRM2196S2A8R2DD01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM2196S2A8R2DD01D
Številka dela GRM2196S2A8R2DD01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 8.2PF 100V S2H 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4921 pcs Podatkovni list GRM2196S2A8R2DD01D.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient S2H
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 8.2pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor S2H 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 8.2pF Aplikacije General Purpose