GRM219D71C225KA12D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM219D71C225KA12D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM219D71C225KA12D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 16V X7T 0805
Podatkovni listi: 1.GRM219D71C225KA12D.pdf2.GRM219D71C225KA12D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM219D71C225KA12D
Številka dela GRM219D71C225KA12D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 2.2UF 16V X7T 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 871435 pcs Podatkovni list 1.GRM219D71C225KA12D.pdf2.GRM219D71C225KA12D.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 2.2µF
Debelina (maks.) X7T Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 490-10492-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Številka izdelka proizvajalca GRM219D71C225KA12D
Vodilni stil 0.037" (0.95mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Derating Recommended Stopnja napak -
Razširjen opis 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 2.2UF 16V X7T 0805