GRM3196P2A241JZ01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM3196P2A241JZ01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM3196P2A241JZ01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 240PF 100V P2H 1206
Podatkovni listi: 1.GRM3196P2A241JZ01D.pdf2.GRM3196P2A241JZ01D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM3196P2A241JZ01D
Številka dela GRM3196P2A241JZ01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 240PF 100V P2H 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4507 pcs Podatkovni list 1.GRM3196P2A241JZ01D.pdf2.GRM3196P2A241JZ01D.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient P2H
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 240pF ±5% 100V Ceramic Capacitor P2H 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 240pF Aplikacije General Purpose