GRM31MR71C105KA01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM31MR71C105KA01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM31MR71C105KA01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM31MR71C105KA01L
Številka dela GRM31MR71C105KA01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 1UF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 490-9757-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1µF