GRM32ER6YA106MA12L
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM32ER6YA106MA12L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM32ER6YA106MA12L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 10UF 35V X5R 1210
Podatkovni listi: 1.GRM32ER6YA106MA12L.pdf2.GRM32ER6YA106MA12L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRM32ER6YA106MA12L
Številka dela GRM32ER6YA106MA12L Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 10UF 35V X5R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242783 pcs Podatkovni list 1.GRM32ER6YA106MA12L.pdf2.GRM32ER6YA106MA12L.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca 10µF
Debelina (maks.) X5R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GRM
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Številka izdelka proizvajalca GRM32ER6YA106MA12L Vodilni stil 0.106" (2.70mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 10µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 10UF 35V X5R 1210