GRM55DR72A335KA01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM55DR72A335KA01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRM55DR72A335KA01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 100V X7R 2220
Podatkovni listi: 1.GRM55DR72A335KA01L.pdf2.GRM55DR72A335KA01L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GRM55DR72A335KA01L
Številka dela GRM55DR72A335KA01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 3.3UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4066 pcs Podatkovni list 1.GRM55DR72A335KA01L.pdf2.GRM55DR72A335KA01L.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija GRM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 490-3398-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3.3µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 3.3µF