GRT155C8YA224ME01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRT155C8YA224ME01D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRT155C8YA224ME01D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 35V X6S 0402
Podatkovni listi: GRT155C8YA224ME01D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRT155C8YA224ME01D
Številka dela GRT155C8YA224ME01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.22UF 35V X6S 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3846423 pcs Podatkovni list GRT155C8YA224ME01D.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GRT
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 490-12248-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Derating Recommended
natančen opis 0.22µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.22µF