GRT32DR60J226ME01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRT32DR60J226ME01L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRT32DR60J226ME01L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 22UF 6.3V X5R 1210
Podatkovni listi: GRT32DR60J226ME01L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRT32DR60J226ME01L
Številka dela GRT32DR60J226ME01L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 22UF 6.3V X5R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76303 pcs Podatkovni list GRT32DR60J226ME01L.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GRT
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 490-12474-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 22µF