GRT32EC81A226ME13L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRT32EC81A226ME13L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GRT32EC81A226ME13L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 22UF 10V X6S 1210
Podatkovni listi: GRT32EC81A226ME13L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GRT32EC81A226ME13L
Številka dela GRT32EC81A226ME13L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 22UF 10V X6S 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94556 pcs Podatkovni list GRT32EC81A226ME13L.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GRT
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 490-12491-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 22µF