LLA215R70J474MA14L
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LLA215R70J474MA14L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLA215R70J474MA14L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.LLA215R70J474MA14L.pdf2.LLA215R70J474MA14L.pdf3.LLA215R70J474MA14L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLA215R70J474MA14L
Številka dela LLA215R70J474MA14L Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca 0.47µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija LLA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 490-4748-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca LLA215R70J474MA14L
Vodilni stil 0.022" (0.55mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Multi-Terminal) Stopnja napak -
Razširjen opis 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805