LLM215R70J224MA11L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LLM215R70J224MA11L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LLM215R70J224MA11L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.LLM215R70J224MA11L.pdf2.LLM215R70J224MA11L.pdf3.LLM215R70J224MA11L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LLM215R70J224MA11L
Številka dela LLM215R70J224MA11L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija LLM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 490-4478-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Multi-Terminal)
natančen opis 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.22µF
Aplikacije Bypass, Decoupling
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LLM31MR71C105MA01L
LLM31MR71C105MA01L
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Na zalogi: 5509 pcs
Prenesi: LLM31MR71C105MA01L.pdf
RFQ
LLM315R71A474MA11L
LLM315R71A474MA11L
Opis: CAP CER 0.47UF 10V X7R 1206
Na zalogi: 235459 pcs
Prenesi: LLM315R71A474MA11L.pdf
RFQ
LLM2
LLM2
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: HEX KEY L-SHAPE 2MM 3.03"
Prenesi: LLM2.pdf
LLM15
LLM15
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: HEX KEY L-SHAPE 1.5MM 3.13"
Prenesi: LLM15.pdf
LLM3
LLM3
Opis: HEX KEY L-SHAPE 3MM 4.00"
Prenesi: LLM3.pdf
LLM10
LLM10
Opis: HEX KEY L-SHAPE 10MM 7.13"
Prenesi: LLM10.pdf
LLM315R71C104MA11L
LLM315R71C104MA11L
Opis: CAP CER 0.1UF 16V X7R 1206
Prenesi: LLM315R71C104MA11L.pdf
LLM215R70J474MA11L
LLM215R70J474MA11L
Opis: CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0805
Prenesi: LLM215R70J474MA11L.pdf
LLM25
LLM25
Opis: HEX KEY L-SHAPE 2.5MM 3.56"