LQG15HH6N2C02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQG15HH6N2C02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQG15HH6N2C02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 6.2NH 600MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQG15HH6N2C02D.pdf2.LQG15HH6N2C02D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LQG15HH6N2C02D
Številka dela LQG15HH6N2C02D Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis FIXED IND 6.2NH 600MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1216598 pcs Podatkovni list 1.LQG15HH6N2C02D.pdf2.LQG15HH6N2C02D.pdf
Napetost - razčlenitev Chip Uporaba Unshielded
Tip Multilayer Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija LQG15 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 490-15051-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca LQG15HH6N2C02D
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Vrsta strojne opreme 6.2nH
Frekvenca - preskus 4.5GHz Frekvenca - Samozadostna 200 mOhm Max
Razširjen opis 6.2nH Unshielded Multilayer Inductor 600mA 200 mOhm Max 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.2nH
Opis FIXED IND 6.2NH 600MA 200 MOHM Čas zamude 100MHz
DC Resistance (DCR) - Trenutna ocena 600mA