LQG15HN2N7C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQG15HN2N7C02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQG15HN2N7C02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 2.7NH 800MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQG15HN2N7C02D.pdf2.LQG15HN2N7C02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQG15HN2N7C02D
Številka dela LQG15HN2N7C02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 2.7NH 800MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3269748 pcs Podatkovni list 1.LQG15HN2N7C02D.pdf2.LQG15HN2N7C02D.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQG15
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 490-15079-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Air
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 2.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 800mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost -