LQH32MN3R3K23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32MN3R3K23L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQH32MN3R3K23L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 300MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.LQH32MN3R3K23L.pdf2.LQH32MN3R3K23L.pdf3.LQH32MN3R3K23L.pdf4.LQH32MN3R3K23L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQH32MN3R3K23L
Številka dela LQH32MN3R3K23L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 3.3UH 300MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQH32
Ocene - Q @ Frek 20 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-6630-2
LQH32MN3R3K23L-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 38MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 300mA