LQH32PB220MN0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32PB220MN0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQH32PB220MN0L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 22UH 450MA 810 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQH32PB220MN0L.pdf2.LQH32PB220MN0L.pdf3.LQH32PB220MN0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQH32PB220MN0L
Številka dela LQH32PB220MN0L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 22UH 450MA 810 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Shielded Serija LQH32
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 972 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 972 mOhm Max
Trenutna ocena 450mA Tok - nasičenost 500mA