LQH3NPN151NG0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH3NPN151NG0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQH3NPN151NG0L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 150UH 145MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.LQH3NPN151NG0L.pdf2.LQH3NPN151NG0L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LQH3NPN151NG0L
Številka dela LQH3NPN151NG0L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 150UH 145MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5199 pcs Podatkovni list 1.LQH3NPN151NG0L.pdf2.LQH3NPN151NG0L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja 1212 (3030 Metric) Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija LQH3
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1212 (3030 Metric)
Druga imena 490-5130-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 145mA 13.2 Ohm Max 1212 (3030 Metric) DC Resistance (DCR) 13.2 Ohm Max
Trenutna ocena 145mA Tok - nasičenost 110mA