LQH43MN120K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN120K03L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQH43MN120K03L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 12UH 380MA 620 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQH43MN120K03L.pdf2.LQH43MN120K03L.pdf3.LQH43MN120K03L.pdf4.LQH43MN120K03L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQH43MN120K03L
Številka dela LQH43MN120K03L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 12UH 380MA 620 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQH43
Ocene - Q @ Frek 35 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 620 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Trenutna ocena 380mA Tok - nasičenost -