LQM18NN1R2K00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18NN1R2K00D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQM18NN1R2K00D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 25MA 800 MOHM
Podatkovni listi: LQM18NN1R2K00D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQM18NN1R2K00D
Številka dela LQM18NN1R2K00D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1.2UH 25MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1021295 pcs Podatkovni list LQM18NN1R2K00D.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija LQM18
Ocene - Q @ Frek 35 @ 10MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 490-6674-2
LQM18NN1R2K00D-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 65MHz natančen opis 1.2µH Shielded Multilayer Inductor 25mA 800 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Trenutna ocena 25mA