LQP02HQ3N2C02L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02HQ3N2C02L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP02HQ3N2C02L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka 01005 (0402) 0.3 0.02MM 3.2NH 0.
Podatkovni listi: LQP02HQ3N2C02L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP02HQ3N2C02L
Številka dela LQP02HQ3N2C02L Proizvajalec Murata Electronics
Opis 01005 (0402) 0.3 0.02MM 3.2NH 0. Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2073735 pcs Podatkovni list LQP02HQ3N2C02L.pdf
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija * Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.32mm)