LQP02TN18NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02TN18NJ02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP02TN18NJ02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 18NH 140MA 3.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.LQP02TN18NJ02D.pdf2.LQP02TN18NJ02D.pdf3.LQP02TN18NJ02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP02TN18NJ02D
Številka dela LQP02TN18NJ02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 18NH 140MA 3.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 01005 (0402 Metric) Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQP02
Ocene - Q @ Frek 7 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 01005 (0402 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Non-Magnetic
Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz Induktivnost 18nH
Višina - sedež (maks.) 0.009" (0.23mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5GHz
natančen opis 18nH Unshielded Inductor 140mA 3.5 Ohm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 140mA Tok - nasičenost -