LQP02TQ4N3J02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP02TQ4N3J02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 4.3NH 270MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: LQP02TQ4N3J02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP02TQ4N3J02D
Številka dela LQP02TQ4N3J02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 4.3NH 270MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2090078 pcs Podatkovni list LQP02TQ4N3J02D.pdf
Tip Thick Film Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 01005 (0402 Metric) Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQP02
Ocene - Q @ Frek 10 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 01005 (0402 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Non-Magnetic
Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz Induktivnost 4.3nH
Višina - sedež (maks.) 0.009" (0.23mm) Frekvenca - Samozadostna 9GHz
natančen opis 4.3nH Unshielded Thick Film Inductor 270mA 1 Ohm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 270mA Tok - nasičenost -