LQP03HQ2N5B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03HQ2N5B02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP03HQ2N5B02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 2.5NH 600MA 120 MOHM
Podatkovni listi: LQP03HQ2N5B02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP03HQ2N5B02D
Številka dela LQP03HQ2N5B02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 2.5NH 600MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 939631 pcs Podatkovni list LQP03HQ2N5B02D.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.1nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQP03
Ocene - Q @ Frek 20 @ 500MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-13905-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 2.5nH Višina - sedež (maks.) 0.017" (0.42mm)
Frekvenca - Samozadostna 9GHz natančen opis 2.5nH Unshielded Thin Film Inductor 600mA 120 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 600mA