LQP03TG7N5J02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TG7N5J02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP03TG7N5J02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 7.5NH 200MA 1.22 OHM
Podatkovni listi: 1.LQP03TG7N5J02D.pdf2.LQP03TG7N5J02D.pdf3.LQP03TG7N5J02D.pdf4.LQP03TG7N5J02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP03TG7N5J02D
Številka dela LQP03TG7N5J02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 7.5NH 200MA 1.22 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Thin Film Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQP03
Ocene - Q @ Frek 12 @ 500MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-12934-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 7.5nH Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.8GHz natančen opis 7.5nH Unshielded Thin Film Inductor 200mA 1.22 Ohm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.22 Ohm Max Trenutna ocena 200mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LQP03TG7N5J02D
LQP03TG7N5J02D
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FIXED IND 7.5NH 200MA 1.22 OHM