LQP03TQ1N2B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TQ1N2B02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP03TQ1N2B02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1.2NH 800MA 80 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQP03TQ1N2B02D.pdf2.LQP03TQ1N2B02D.pdf3.LQP03TQ1N2B02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP03TQ1N2B02D
Številka dela LQP03TQ1N2B02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1.2NH 800MA 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Thin Film Toleranca ±0.1nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQP03
Ocene - Q @ Frek 17 @ 500MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-14924-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 1.2nH Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
Frekvenca - Samozadostna 17GHz natančen opis 1.2nH Unshielded Thin Film Inductor 800mA 80 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 800mA