LQP03TQ1N8C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TQ1N8C02D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQP03TQ1N8C02D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1.8NH 650MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQP03TQ1N8C02D.pdf2.LQP03TQ1N8C02D.pdf3.LQP03TQ1N8C02D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQP03TQ1N8C02D
Številka dela LQP03TQ1N8C02D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1.8NH 650MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Thin Film Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQP03
Ocene - Q @ Frek 17 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-14941-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 1.8nH Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
Frekvenca - Samozadostna 15GHz natančen opis 1.8nH Unshielded Thin Film Inductor 650mA 100 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 650mA