LQW15AN2N7C80D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW15AN2N7C80D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQW15AN2N7C80D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 2.7NH 1.5A 47 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.LQW15AN2N7C80D.pdf2.LQW15AN2N7C80D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQW15AN2N7C80D
Številka dela LQW15AN2N7C80D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 2.7NH 1.5A 47 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 933559 pcs Podatkovni list 1.LQW15AN2N7C80D.pdf2.LQW15AN2N7C80D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQW15
Ocene - Q @ Frek 28 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1006 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 2.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Frekvenca - Samozadostna 14GHz
natančen opis 2.7nH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 47 mOhm Max 0402 (1006 Metric) DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 1.5A Tok - nasičenost -