LQW15DN150M00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQW15DN150M00D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 15UH 100MA 6.555OHM
Podatkovni listi: 1.LQW15DN150M00D.pdf2.LQW15DN150M00D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQW15DN150M00D
Številka dela LQW15DN150M00D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 15UH 100MA 6.555OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64518 pcs Podatkovni list 1.LQW15DN150M00D.pdf2.LQW15DN150M00D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.043" L x 0.026" W (1.10mm x 0.65mm)
Ščitenje Shielded Serija LQW15
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-18069-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 20MHz Lastnosti -
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 100mA 6.555 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.555 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost 100mA