LQW18AS1N8J0ZD
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW18AS1N8J0ZD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQW18AS1N8J0ZD
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1.8NH 700MA 45 MOHM
Podatkovni listi: 1.LQW18AS1N8J0ZD.pdf2.LQW18AS1N8J0ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQW18AS1N8J0ZD
Številka dela LQW18AS1N8J0ZD Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1.8NH 700MA 45 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1095239 pcs Podatkovni list 1.LQW18AS1N8J0ZD.pdf2.LQW18AS1N8J0ZD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LQW18
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 16 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 490-15807-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 1.8nH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 12.5GHz natančen opis 1.8nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 45 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Trenutna ocena 700mA