LXDC32DAAC-145
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXDC32DAAC-145
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.35V 3V
Podatkovni listi: LXDC32DAAC-145.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LXDC32DAAC-145
Številka dela LXDC32DAAC-145 Proizvajalec Murata Electronics
Opis DC DC CONVERTER 1.35V 3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56379 pcs Podatkovni list LXDC32DAAC-145.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 3V Napetost - izhod 1 1.35V
Napetost - Vhod (Min) 3.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.13" L x 0.10" W x 0.05" H (3.2mm x 2.5mm x 1.2mm) Serija LXDC32D
Paket / primer 8-SMD Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti OCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 2 Output 1.35V 3V 600mA, 350mA 3.7V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 600mA, 350mA