MBH12282C-331MA=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
MBH12282C-331MA=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBH12282C-331MA=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.1A 420 MOHM
Podatkovni listi: MBH12282C-331MA=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBH12282C-331MA=P3
Številka dela MBH12282C-331MA=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 330UH 1.1A 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58752 pcs Podatkovni list MBH12282C-331MA=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija MBH12282C Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 490-13164-2
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 420 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost 1.3A