MBH7045C-4R7NA=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
MBH7045C-4R7NA=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBH7045C-4R7NA=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 3.2A 27.6 MOHM
Podatkovni listi: MBH7045C-4R7NA=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBH7045C-4R7NA=P3
Številka dela MBH7045C-4R7NA=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 4.7UH 3.2A 27.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110470 pcs Podatkovni list MBH7045C-4R7NA=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) Ščitenje Shielded
Serija MBH7045C Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Nonstandard Druga imena 490-13149-6
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 27.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 27.6 mOhm Max
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost 2.7A