NFA31CC221S1E4D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFA31CC221S1E4D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFA31CC221S1E4D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP ARRAY 220PF 25V 1206
Podatkovni listi: NFA31CC221S1E4D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NFA31CC221S1E4D
Številka dela NFA31CC221S1E4D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP ARRAY 220PF 25V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4528 pcs Podatkovni list NFA31CC221S1E4D.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EMIFIL®, NFA31 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad
Druga imena 490-11822-2
NFA31CC221S1E4D-ND
Število kondenzatorjev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dielektrični material - natančen opis 220pF Bussed Capacitor 4 Array 25V 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad
Vrsta tokokroga Bussed Zmogljivost 220pF