NFE31PT221D1E9L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFE31PT221D1E9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFE31PT221D1E9L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FILTER LC(T) 220PF SMD
Podatkovni listi: NFE31PT221D1E9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NFE31PT221D1E9L
Številka dela NFE31PT221D1E9L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FILTER LC(T) 220PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285774 pcs Podatkovni list NFE31PT221D1E9L.pdf
Napetost - ocenjena 25V Vrednosti C = 220pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (T-Type)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFE31
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Druga imena 490-6946-2
NFE31PT221D1E9L-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.069" (1.75mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 220pF 6A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tok 6A Frekvenca Center / Cutoff -