NFM21CC222R1H3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM21CC222R1H3D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFM21CC222R1H3D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805
Podatkovni listi: 1.NFM21CC222R1H3D.pdf2.NFM21CC222R1H3D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NFM21CC222R1H3D
Številka dela NFM21CC222R1H3D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 407863 pcs Podatkovni list 1.NFM21CC222R1H3D.pdf2.NFM21CC222R1H3D.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija EMIFIL®, NFM21
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Druga imena 490-2535-2
NFM2012R13C222RT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) 0.037" (0.95mm) natančen opis 2200pF Feed Through Capacitor 50V 1A 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 1A
Zmogljivost 2200pF