NFZ32BW3R6HN10L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFZ32BW3R6HN10L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFZ32BW3R6HN10L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 3.6 OHM 2SMD 1LN
Podatkovni listi: NFZ32BW3R6HN10L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NFZ32BW3R6HN10L
Številka dela NFZ32BW3R6HN10L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 3.6 OHM 2SMD 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 341702 pcs Podatkovni list NFZ32BW3R6HN10L.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija EMIFIL®, NFZ32BW
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Flat Lead Druga imena 490-9304-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 3.6 Ohms @ 1MHz Višina (maks.) 0.067" (1.70mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 36 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 2.55A