NFZ5BBW170LZ10L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFZ5BBW170LZ10L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFZ5BBW170LZ10L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 17 OHM 2020 1LN
Podatkovni listi: NFZ5BBW170LZ10L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NFZ5BBW170LZ10L
Številka dela NFZ5BBW170LZ10L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 17 OHM 2020 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267981 pcs Podatkovni list NFZ5BBW170LZ10L.pdf
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Serija EMIFIL®, NFZ5BBW
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2020 (5050 Metric) Druga imena 490-12175-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 17 Ohms @ 1MHz Višina (maks.) 0.087" (2.20mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 42 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 2.5A