PKM17EPPH4001-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PKM17EPPH4001-B0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PKM17EPPH4001-B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH
Podatkovni listi: 1.PKM17EPPH4001-B0.pdf2.PKM17EPPH4001-B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PKM17EPPH4001-B0
Številka dela PKM17EPPH4001-B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163229 pcs Podatkovni list 1.PKM17EPPH4001-B0.pdf2.PKM17EPPH4001-B0.pdf
Napetostni razpon 25V (Max) Napetost - ocenjena 1.5V
Prekinitev PC Pins Tehnologija Piezo
Raven zvočnega tlaka (SPL) 72dB @ 1.5V, 10cm Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Serija PK Ocene -
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Bulk
Druga imena 490-4694
PKM17EPPH4001B0
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Ringer Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Zero-Peak Signal
Višina - sedež (maks.) 0.343" (8.70mm) Pogostost 4kHz
Trajanje - Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
natančen opis Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 1.5V 4kHz 72dB @ 1.5V, 10cm Through Hole PC Pins Trenutni - dobava -