PLY17BS1121R8A2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLY17BS1121R8A2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLY17BS1121R8A2B
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH
Podatkovni listi: PLY17BS1121R8A2B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLY17BS1121R8A2B
Številka dela PLY17BS1121R8A2B Proizvajalec Murata Electronics
Opis COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4090 pcs Podatkovni list PLY17BS1121R8A2B.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm) Serija PLY17
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Višina (maks.) 0.512" (13.00mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.8A DCR 140 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 140 Ohm Trenutna ocena (maks.) 1.8A