PRF18AS471QB5RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18AS471QB5RB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRF18AS471QB5RB
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Podatkovni listi: 1.PRF18AS471QB5RB.pdf2.PRF18AS471QB5RB.pdf3.PRF18AS471QB5RB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRF18AS471QB5RB
Številka dela PRF18AS471QB5RB Proizvajalec Murata Electronics
Opis THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Serija POSISTOR® PRF18/21
Toleranca odpornosti ±50% Odpornost @ 25 ° C 470 Ohms
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 490-12117-2
PRF18AS471QB5RB-ND
delovna temperatura -20°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)