PTGL04AS220K4N51A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL04AS220K4N51A0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 112MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTGL04AS220K4N51A0.pdf2.PTGL04AS220K4N51A0.pdf3.PTGL04AS220K4N51A0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL04AS220K4N51A0
Številka dela PTGL04AS220K4N51A0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 60V 112MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - maks 60V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 22 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 60V 112mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 149mA
Tok - maks 1A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 112mA