PTGL07AR560M9A51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL07AR560M9A51B0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL07AR560M9A51B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 265V 95MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTGL07AR560M9A51B0.pdf2.PTGL07AR560M9A51B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL07AR560M9A51B0
Številka dela PTGL07AR560M9A51B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 265V 95MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151866 pcs Podatkovni list 1.PTGL07AR560M9A51B0.pdf2.PTGL07AR560M9A51B0.pdf
Napetost - maks 265V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.323" Dia x 0.256" T (8.20mm x 6.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 56 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 490-7091
PTGL07AR560M9A51B0-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.559" (14.20mm) natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 95mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 165mA Tok - maks 800mA
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 95mA Odobritve UL