PTGL07BD470N3B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL07BD470N3B51B0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL07BD470N3B51B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 32V 55MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTGL07BD470N3B51B0.pdf2.PTGL07BD470N3B51B0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL07BD470N3B51B0
Številka dela PTGL07BD470N3B51B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 32V 55MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4998 pcs Podatkovni list 1.PTGL07BD470N3B51B0.pdf2.PTGL07BD470N3B51B0.pdf
Napetost - maks 32V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.291" Dia x 0.157" T (7.40mm x 4.00mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 47 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 490-11864
PTGL07BD470N3B51B0-ND
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.528" (13.40mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 32V 55mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 115mA
Tok - maks 1.5A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 55mA