PTGL09AR220M6C61B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL09AR220M6C61B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 140V 180MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTGL09AR220M6C61B0.pdf2.PTGL09AR220M6C61B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL09AR220M6C61B0
Številka dela PTGL09AR220M6C61B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 140V 180MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151815 pcs Podatkovni list 1.PTGL09AR220M6C61B0.pdf2.PTGL09AR220M6C61B0.pdf
Napetost - maks 140V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.378" Dia x 0.236" T (9.60mm x 6.00mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 22 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 490-16940
PTGL09AR220M6C61B0-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Razdalja med vodikom 0.256" (6.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.614" (15.60mm) natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 140V 180mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 280mA Tok - maks 1A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 180mA Odobritve -