PTGL09AS120K6B51A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL09AS120K6B51A0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 140V 244MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTGL09AS120K6B51A0.pdf2.PTGL09AS120K6B51A0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL09AS120K6B51A0
Številka dela PTGL09AS120K6B51A0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 140V 244MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101838 pcs Podatkovni list 1.PTGL09AS120K6B51A0.pdf2.PTGL09AS120K6B51A0.pdf
Napetost - maks 140V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.366" Dia x 0.177" T (9.30mm x 4.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 12 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.30mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 140V 244mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 324mA
Tok - maks 2A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 244mA