PTGL09BD4R7N2B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL09BD4R7N2B51B0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL09BD4R7N2B51B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 24V 216MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTGL09BD4R7N2B51B0.pdf2.PTGL09BD4R7N2B51B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL09BD4R7N2B51B0
Številka dela PTGL09BD4R7N2B51B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 24V 216MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90396 pcs Podatkovni list 1.PTGL09BD4R7N2B51B0.pdf2.PTGL09BD4R7N2B51B0.pdf
Napetost - maks 24V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.374" Dia x 0.157" T (9.50mm x 4.00mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 4.7 Ohms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 24V 216mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 398mA
Tok - maks 2A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 216mA